Приветствую вас в новом сервисе блога Компьютер с нуля - Вопросы и ответы, где вы можете задать вопросы и получить ответы от других пользователей сервиса. Также можно проголосовать, если какой нибудь из ответов окажется для вас полезным. Или же оставить негативный голос, если вы не согласны с мнением ответившего. Надеюсь вам понравится сервис Вопросы и ответы, как прекрасная альтернатива форуму.

Допоможіть! Комп'ютер сильно тормозить!

–1 голос

Доброго дня!

Бачу на вашому блозі люди багато питань задають з проблемами, ось і сам вирішив попросити допомоги.

У мене комп"ютер (Pentium (R) 4 CPU 2.80GHz, 2.68ГГц. 1.00 ОЗУ, відеокарта АТІ Radeon 9800 Pro, материнка - 775v88+ AsRock (сайт з описом - http://www.asrock.com/MB/overview.asp?Model=775V88%2B ), WinXP SP3 збырка ZverDVD v2010)

 

комп"ютер сильно тормозить, виконувати якісь дві функції майже не реально, наприклад з включеним браузером ще слухати музику. Відео взагалі неможливо дивитись, бо йде тупо анімація. Також прості сайти підвисають, важко прокручувати. Ті ж самі Однокласники зависають чи ВКонтакті.

також, деколи буває, що сам виключається і після цього його на протязі 30хв немож включити, тобто коли нажати кнопку загрузки, то він шум загрузки буде давати, но біос не загружується, монітор не реагує. А через пів години вже включається. 

Ну і коли ще під"єдную мп3 плеєр (iPod nano 4s) через USB, то комп. через пару хв. сам глушиться (виключається).

Від пилюки в середині вже чистив і файли підкачки виключив і лишніх програм не ставив. Переустановка відновса не дає результатів.

 

Спросили Jun 13, 2012

1 Ответ

0 голосов

Любий Друже!

Прочитайте будь-ласка Правила цього блогу! Саме від одного з чинників ви маєте усі проблеми - це ваша, вибачте, Windows. Консультацій із використання та налаштування самопальних збірок Windows принципово не даю. Таке моє життєве кредо. Настраждався із ними свого часу. Змініть будь-ласка вашу операційну систему хочаб на щось подібне до оригіналу (не обов’язково ліцензія - я цього не говорив) - тоді я буду завжди готовий і радий вам допомогти. Але сумніваюся, що з оригінальною Windows у вас виникнуть вищєзазначені питання і проблеми. 

Ще раз вибачте! Дякую за розуміння!

 

Ответ Jun 13, 2012
Добре, йду шукати в інтернеті "щось подібне до оригіналу". А якщо поставити Win XP SP1 чи SP2? Це може зменшити підвисання комп'ютера?
і ще одне, порадите сд версію відновса чи двд?
Та ні ж! Знову ні! Якщо річ заходить про Windows XP - лишень SP3 й не нижче! Оригінальна версія Windows XP йде тільки на CD, а ще, щоб вам легше було шукати - вона йде "гола", без передвстановлених програм, та будь-яких сторонніх бантиків. Всього вам найкращого! Хай щастить у пошуці.
Віндовс переставив.  XP SP3. Но проблеми такі ж самі