Приветствую вас в новом сервисе блога Компьютер с нуля - Вопросы и ответы, где вы можете задать вопросы и получить ответы от других пользователей сервиса. Также можно проголосовать, если какой нибудь из ответов окажется для вас полезным. Или же оставить негативный голос, если вы не согласны с мнением ответившего. Надеюсь вам понравится сервис Вопросы и ответы, как прекрасная альтернатива форуму.

Можна в Win server робити чистку програм як описано тут - http://luxhard.com/?p=1139???

+1 голос
Дуже вам вдячний за відповідь!!! І ще одне, чи обовязковий антивірус на Win serveri, якщо він виступає у ролі звязку, через цей сервер йде роздача інтернету, але за ним ніхто ніяких робіт не виконує і в інтернеті не сидить??? Боюсь шоб антивірус не збив мені серверні настройки? Ще раз дякую!!! Успіхів Вам!
Спросили Jun 2, 2012
Редактирование Jun 2, 2012

1 Ответ

0 голосов
Взагалі-то найкраще рішення для створення роутера (як у вашому випадкові) - це апаратний роутер. Хоча б який-небудь D-link, або подібна штукенція. Ні тобі вірусів, ані проблем з налаштуванням сервера. Використовувати ж для роутера цілий сервер, на мій погляд, вельми дороге заняття.

Якщо ж вам потрібен білінг (щоб не лише розгалуджувати комп’ютерну мережу, а й контролювати витрати трафіку, обмежувати швидкість, чи повністю доступ до інтернету на потрібних ділянках мережі) - найкращим рішенням, на мою думку буде не Windows Server, а яка-небудь FreeBSD, яку зазвичай використовують у режимі "встановив і забув". Вірусів FreeBSD не боїться (вони в її середовищі просто не працюють :) ).

Стосовно ж антивірусу на Windows сервері - звісно він там конче потрібен (адже це ж Windows система) !!! Але антивірус не простий, а спеціальний - серверний антивірус. Усі розмови "профанів", що стверджують ніби на Windows Server працює звичайний NOD32 - лише балачки недолугих людей, котрі не розуміють логічну будову сервера. Тобто NOD32 працює, але лише для одного облікового запису на сервері, і лише як антивірусний сканер. З таким же успіхом ви можете просканувати файли сервера звичайним CureIT. Є навіть трафікові антивіруси котрі перевірятимуть увесь інтернет, що проходить через ваш роутер. Але серверні антивіруси доволі дорогі, а наскільки я зрозумів фінансові можливості у вас обмежені.

Моя вам порада: краще для вирішення вашого питання залучити фахівців з серверних технологій. Самостійно створити гідну систему у вас навряд чи вийде. В найкращому випадку зліпете щось, воно буде як-небудь працювати, але зовсім недовго... (кілька днів). А потім знову доведеться починати усе з початку.

Доречі - рекомендації з очищення комп’ютера вікладені у статті - не можна застосувати для сервера... Майте це на увазі. На все добре! Не набивайте власних гуль... :)
Ответ Jun 2, 2012
Дуже дякую!Корислива відповідь!!!