Приветствую вас в новом сервисе блога Компьютер с нуля - Вопросы и ответы, где вы можете задать вопросы и получить ответы от других пользователей сервиса. Также можно проголосовать, если какой нибудь из ответов окажется для вас полезным. Или же оставить негативный голос, если вы не согласны с мнением ответившего. Надеюсь вам понравится сервис Вопросы и ответы, как прекрасная альтернатива форуму.

Можете описати, як правильно встановлювати Win server 2003?

+1 голос
Або як коректно його обслуговувати??? Як покращити його роботу (швидкість)??? Вибачаюсь за питання, воно можливо потребує досить обширеної відповіді, але всерівно, буду вам вдячний за любу відповідь, оскільки мені ви вже багато в чому допомогли!!!) Бажаю успіхів у розвитку цього блогу!!!
Спросили Jun 1, 2012
Редактирование Jun 1, 2012

1 Ответ

0 голосов
Ви праві! Встановлення а тим більше налаштування та обслуговування Windows Server 2003 то є ціла наука. Звісно однією відповіддю на питання, я не зможу вам підказати. Єдине, у чому можу дійсно допомогти - порекомендувати вам на вже встановленому серверові просто сісти й читати всі розділи Довідки (розумію, що довго та муторно, але нічого не вдієш - хочете знати - гризіть науку).  Також не зайвим для вас буде почитати один або декілька форумів або спеціальних сайтів з системного адміністрування, (їх безліч) або ж хоч заглядати туди час від часу з приводу того чи іншого питання, що виникло. Нажаль навіть якщо увесь цей блог присвятити системному адмініструванню Windows серверів - його просто не вистачить на те, щоб охопити усі теми, та й немає такої потреби. Ресурсів, присвячених цій темі більш ніж достатньо.
Ответ Jun 1, 2012